
Бензопила двотактна, шина 40 см Procraft GS50
2 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 876-86-35
Богдан- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GS50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила двотактна, шина 40 см Procraft GS50
Надійна ланцюгова пила з шиною універсальної довжини. Завдяки низькій витраті палива можна впоратися із завданнями будь-якої складності. З її допомогою ви зможете зайнятися як заготівлею дров, так і використовувати її в будівництві.
Передній щиток виконує функцію інерційного гальма і захищає руки від контакту з пильним полотном.
Гумові амортизатори, розташовані між рукоятками і картером пили, знижують шкідливе вібраційне навантаження під час роботи з бензопилою, роблять роботу комфортнішою.

Характеристики:
- Кількість обертів: 8000 об/хв
- Довжина шини: 40 см
- Робочий об'єм двигуна: 52 куб.
- Тип двигуна: двотактний
- Об'єм масляного бака: 260 мл
- Об'єм паливного бака: 550 мл
- Змащення ланцюга: автоматичне
- Вага: 6.8 кг
Комплектация:
- Бензопила
- Ємність для палива
- керівництво з експлуатації
- Захисний кожух
- Ланцюг
- Шина
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" |
- Ціна: 2 339 ₴










